Zavolejte nám

+420 774 550 365

Po-Pá (10 - 16 hod)

00,00 

Žádné produkty v košíku.

Půjčovna návod

Vytvoření rezervace

1) Navštivte stránku s půjčovou – Půjčovna
2) Po načtení si vyberte položku ze seznamu položek.
2.1) Pokud Vás zajímají informace o položce, nebo si chcete nejprve prohlédnout fotogalerii, klikněte na obrázek u dané položky.
3) U každé položky lze vidět malý kalendář, který vždy reprezentuje aktuální měsíc. V tomto kalendáři lze vidět dostupnost předmětu.

Podle legendy, můžete lehce zjistit, zda Vaše datum je dostupné, či není.


V kalendáři lze také vidět částečnou dostupnost. Tato dostupnost je reprezentována v kalendáři dostupnosti, jako tzv. “půl dny”. 
V tyto dny je třeba zkontrolovat hodinovou dostupnost tak, že na dané datum kliknete.

 – Toto datum je možné zvolit jako konec rezervace, tedy jako datum, kdy můžete položku po rezervaci vrátit.

 – Toto datum je možné zvolit jako začátek rezervace, tedy jako datum, kdy můžete si můžete položku vyzvednout k rezervaci.

 – Toto datum je plně rezervované, a nelze jej dále rezervovat.

4) Pokud plánujete vypůjčit položku jen na několik hodin (maximální počet hodin je 7 v rámci jednoho dne), klikněte v malém kalendáři u položky na datum, ve které plánujete rezervaci na hodiny vytvořit. 
4.1) Tímto se dostanete do sekce “Informace a a hodinová dostupnost položky” – zde můžete vidět dva kalendáře, reprezentující aktuální a nadcházející měsíc. V kalendářích jsou zobrazeny všechny dny, ve kterých je daná položka již rezervována. Pokud Vás zajímá hodinová dostupnost v konkrétní den, klikněte jednoduše v těchto kalendářích na políčko, které Váš den reprezentuje. Nyní se Vám pod kalendáři zobrazí tabulka, reprezentující Vámi vybraný den ve 24 hodinovém formátu. Zde můžete vidět konkrétní hodinovou dostupnost. 

4.2) Pokud Vám dané datum vyhovuje a zkontrolovali jste si hodinovou dostupnost, můžete vytvořit hodinovou rezervaci dvěma způsoby:
4.2.1) Vrátit se zpět na hlavní stránku půjčovny a vybrat si dané datum a daný čas.
4.2.1) Kliknout na tlačítko “Rezervovat je na hodiny”, a vybrat si ze dvou kalendářů jeden den a čas (Př.: 31.5.2021 10.00 – 31.5.2021 13.00) a následně kliknout na “Rezervovat”.

– tlačítko pro zobrazení dvou malých kalendářů v případě rezervování jen na hodiny.


5)
Pokud plánujete vypůjčit položku přes víkend, nebo na určitý počet dnů, stačí kliknout na hlavní stránce půjčovny u Vámi vybrané položky na zelené políčko nad kalendářem dostupnosti. 

6) Tímto se Vám otevře aktivní kalendář, který reprezentuje aktuální a nadcházející měsíc. V tomto kalendáři jsou taktéž zobrazeny již rezervované a nedostupné dny. 

Legenda políček v aktivním kalendáři:
Červené – REZERVOVÁNO
Šedé – DOSTUPNÉ
Žluté – DNEŠNÍ DEN

7) V aktivním kalendáři vyberte prvním klikem datum, které Vám vyhovuje, a kdy plánujete položku na prodejně vyzvednout k zapůjčení.
7.1) Nezapomeňte vyplnit také čas, kdy si položku na prodejně vyzvednete. Pokud jej nevyplníte, aplikace Vám nastaví výchozí čas rezervace, což je 10:00 hodin ráno!


8) Druhým klikem vyberte další datum, které Vám vyhovuje, a kdy plánujete elektrokolo na prodejnu po vypůjčení vrátit.
8.1) Nezapomeňte vyplnit také čas, kdy položku na prodejnu vrátíte. Pokud jej nevyplníte, aplikace Vám nastaví výchozí čas vrácení, což je 10:00 hodin ráno!


9) Svůj výběr potvrďte kliknutím na tlačítko “Spočítat”, které Vám následně vypočítá cenu rezervace ve Vámi vybraném rozmezí.
9.1) Pokud jste vybrali data, které jsou již rezervovány, nebo data, ve kterých je nemožné si kolo vyzvednout, či jej vrátit, nezoufejte.
Aplikace Vás upozorní a sama upraví Váš výběr na nejvhodnější data, kdy je možné položku vyzvednout, či vrátit.


 – Tlačítko, které po kliknutí spočítá cenu rezervace dle Vámi zadaného rozmezí datumu a času

– Zobrazení ceny rezervace a černé tlačítko “Rezervovat”, kterým rezervaci potvrdíte

10) Po výběru rozmezí dat, času a spočítání ceny rezervace, můžete pokračovat kliknutím na černé tlačítko “Rezervovat”.
10.1) Pokud Váš výběr dat obsahuje data, ve kterých je nemožné položku vyzvednout, či vrátit (ať už z důvodu hodinové rezervace jiným zákazníkem, nebo Váš výběr obsahuje datum, či čas, kdy je položka připravována pro další rezervaci a hodinu ji není možné rezervovat), Vám aplikace sdělí chybovou hlášku, a budete muset vybrat jiné datum, či čas. Při opakujícím se neúspěchu doporučujeme zkontrolovat hodinovou dostupnost kliknutím na obrázek položky, nebo na dané datum u kalendáře dostupnosti u položky.

11) Po úspěšném přesměrování na druhou stránku aplikace, se Vám zobrazí přehled toho, co jste si rezervovali. Dále se Vám zobrazí také rozmezí dat, ve kterém jste danou položku rezervovali a ještě jednou pro kontrolu se Vám zobrazí celková cena rezervace. 
12) Pokud vše souhlasí, je potřeba správně vyplnit formulář s fakturačními údaji.
13) Po vyplnění formuláře, musíte také zaškrtnout políčko “Souhlasím s obchodními podmínkami půjčovny a se zaplacením vratné kauce”.


14) Je na čase vybrat platební metodu, pomocí které zaplatíte za rezervaci.
15) Po výběru platební metody, rezervaci závazně potvrdíte kliknutím na červené tlačítko “Dokončit objednávku”.

Nyní je rezervace dokončena.

Po úspěšném zaplacení (v případě zvolení platby předem) Vám přijde E-mail s přehledem rezervace a také PDF faktura.
Pokud jste zvolili platební metodu “Platba bankovním převodem”, bude Vaše rezervace potvrzena až po přičtení peněžní částky na náš účet.
Po potvrzení rezervace Vám opět dojde E-mail se stavem rezervace a také PDF faktura.


V případě dalších dotazů, nebo při řešení problémů s aplikací, nás prosím kontaktujte pomocí 
Kontaktního Formuláře, nebo zavolejte 774 550 365
Pokud máte speciální požadavky v rezervaci, napište je prosím do poznámek při vyplňování rezervačního formuláře, nebo se nás zeptejte přímo telefonicky:
 774 550 365