Kategorie
Newsletter

Získávejte nejnovější informace a akční nabídky z našeho eshopu.

Anketa

Líbí se Vám tento e-shop systém?

Celkem hlasů: 7851
Nejnovější produkty

Crussis E-Largo 5.5 2020

Naše cena: 35990.00 Kč

Sada s pohonem 1000W, rámovou baterií 13Ah, displejem C961 a gearsensorem

Sety na přestavbu elektrokol

Cena s DPH:34092.00 Kč
Cena bez DPH:28175.21 Kč
Dostupnost:Do 3 dnů
ks

 Přestavbová sada je kompletní. Nepotřebujete již žádné další příslušenství.
Středový pohon vyniká zejména svou lehkostí a jednoduchostí instalace. Montáž motoru se provádí do rámu místo šlapacího středu. Díky tomu, že motor je instalován ve středu kola, je dosaženo optimálního těžiště a jízdní vlastnosti nejsou nijak omezeny. Je odolný vůči vniknutí prachu a zároveň je chráněn proti tryskající vodě (IP65). Motor je určen pro středové osy o rozměru 68 - 72 mm. Výhoda středových pohonů je, že mají až o 35 % delší dojezd, než motory ve výpletu kola. Jsou natolik univerzální, že je lze nainstalovat na 99 % sériově vyráběných kol.

Vysokokapacitní baterie EVBIKE 13 Ah (624 Wh) se velmi snadno instaluje na rám kola místo držáku na lahev. Tím, že je baterie ve středu kola, je dosaženo optimálního těžiště. Baterie je opatřena bezpečnostním zámkem proti odcizení. Po odemknutí ji lze snadno vyjmout z držáku např. při dobíjení nebo převozu. Součástí baterie je inteligentní ochranný BMS modul pro balancování článků, jejich ochranu proti podbití a vybití. Baterie nemá paměťový efekt a nepodporuje rekuperaci. Součástí baterie je USB výstup pro nabíjení externího zařízení.

Displej C961 pro středové pohony EVBIKE se umisťuje na střed řídítek. Součástí jsou ovládací tlačítka, kterými ovládáte celý středový pohon, nastavujete základní funkce systému a přepínáte informace na displeji. Díky své robustní a odolné konstrukci je velmi snadno ovladatelný, splňuje také ochranu IP65 (ochrana proti prachu a stříkajicí vodě).

Ovládací tlačítka umožňují:
Zapnout/vypnout systém
Zobrazení aktuálního času a stavu baterie
Přepínat zobrazení mezi:
- ujetou vzdáleností
- celkově ujetou vzdáleností
Zobrazení aktuální rychlosti
Vypnout/zapnout trvalé podsvícení displeje
Vstoupit do menu pro nastavení systému
Obsah balení:
Motor 48 V, 1000 W
Baterie 48 V, 13 Ah
Nabíječka 5 A
LCD displej C961
Hlavní kabelový svazek
Snímač rychlosti s magnetem
Převodník 44 zubů s ochranným krytem
L+P šlapací klika
Montážní materiál (šroubky a matky)
Senzor řazení
Sada splňuje omezení maximální rychlosti do 25 km/h dle platné legislativy. Splňuje tedy normy pro provoz na pozemních komunikacích. Omezení maximální rychlosti 25 km/h lze vypnout a nastavit až do 60 km/h (mimo pozemní komunikace).